فیلترهای HEPA و فیلترهای فوق العاده راندمان بالای ULPA، فیلترهای هوا هستند که برای غلبه بر اکثر آلاینده های ذرات کوچک از جریان هوا طراحی شده اند. فیلترهای HEPA و ULPA در بسیاری از جنبه ها مشابه هستند، اما در بسیاری از جنبه ها نیز متفاوتند.

 

اول و مهمتر از همه، فیلترهای HEPA و ULPA در تعریف و کارایی متفاوت هستند. فیلترهای HEPA قادر به حذف 99.97٪ ذرات آلاینده با قطر 0.3 μm می باشند. اکثر استانداردها نیز مشخص می کنند که فیلترهای HEPA باید در حین کارکرد، حداقل افت فشار و حداکثر جریان هوا را داشته باشند. فیلترهای ULPA نسبت به فیلترهای HEPA بسیار نزدیک هستند اما حتی کارآمدتر. فیلترهای ULPA برای حذف 99.999٪ از آلاینده ها  12/0 میکرون یا بیشتر در قطر مشخص شده اند.

 

علاوه بر این، فیلتر HEPA VS ULPA در اصل کار است. مدیای HEPA و ULPA Filters از الیاف تصادفی مرتب شده بی شماری ساخته می شوند ؛ هنگامی که هوا از طریق فیلتر جریان می یابد، ذرات آلاینده در طول عمق  الیاف جذب میشوند. الیاف فیلترها آلاینده های را با استفاده از سه روش اصلی – برخورد، جداسازی و هم آمیزی جذب میکنند.. درک این سه روش، روشن می سازد که چرا ذرات حدود 0.3 میکرومتر برای فیلتر کردن دشوار است. ذرات کمتر از 0.1 میکرومتر به علت هم آمیزی، به راحتی به دام می افتند در حالیکه ذرات بزرگتر از 0.4 میکرومتر توسط برخورد  به دام می افتند. بدین ترتیب ذرات بین 0.1 و 0.4 میکرومتر برای هم آمیزی بزرگ هستند  و برای جذب به روش برخورد نیز  کوچک هستند، به طوری که کارایی فیلتر در این محدوده کاهش می یابد.

 

فیلترهای HEPA دارای 99.99٪ کارایی با ذرات 0.3 میکرون و قطر بزرگتر، در حالی که فیلترهای ULPA دارای 99.999٪ کارایی با ذرات 0.12 میکرون قطر

 

آخرین، اما نه کم، HEPA و ULPA فیلترها برنامه های مشابه را به اشتراک می گذارند. فیلترهای HEPA و ULPA در برنامه های کاربردی مورد استفاده قرار می گیرند که نیاز به فیلتر کردن بسیار موثر پاتوژن های هوا می باشد که می تواند باعث آسم تشدید شود و باعث آلرژی و یا بیماری شود. این فیلترها همچنین در محیط های تولیدی که نیاز به هوای بسیار تمیز دارند مفید است. برخی از برنامه های کاربردی شامل تصفیه هوا هواپیما، فیلتر هوا، پزشکی الکترونیک، تولید داروسازی و فیلتر های جارو برقی.

 

فیلترهای HEPA و ULPA هر دو آنها در جامعه مدرن نقش مهمی ایفا می کنند و هر فیلتر به دقت طراحی، تولید و آزمایش می شود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

یلتر هپا
فیلتر هپا است که عمدتا به تصرف خود زیر 0.5 به ذرات گرد و غبار و انواع جامدات معلق ام به عنوان سیستم های مختلف تصفیه در پایان فیلتر استفاده می شود. استفاده از شیشه های فوق العاده خوب فیبر کاغذ چسب، مواد مانند آلومینیوم فویل تاشو پارتیشن هیئت مدیره، نوع جدیدی از پلی ¬ اورتان درزگیر مهر و ورق گالوانیزه، ورق فولاد ضد زنگ آلیاژ پروفیل آلومینیوم به عنوان قاب بیرونی ساخته شده است.

فیلتر هپا است که عمدتا برای جذب ذرات گرد و غبار و انواع مواد جامد معلق زیر 0.5 ام استفاده می شود. استفاده از کاغذ الیاف شیشه ای فوق العاده زیبا, کاغذ افست آلومینیوم مواد غشا مانند هیئت های پارتیشن با قاب های چوبی آلومینیومی آلیاژ آگلوتیناسیون ساخته شده.

هر شعله روش تست فیلتر با راندمان بالا، کم مقاومت و خازن مقدار زیادی گرد و غبار، و غیره هستند. فیلتر با بازده بالا به طور گسترده ای استفاده می شود در الکترونی نوری LCD تولید، بیولوژیکی طب ابزار دقیق نوشیدنی مواد غذایی، صنعت چاپ PCB مثل تصفیه غبار کارگاه هوا ترمینال بام. فیلتر های کارآمد و بسیار کارآمد در اتاق تمیز ترمینال استفاده می شود، می تواند در قالب ساختار به تقسیم: فیلتر هپا، فیلتر هپا بدون جدا بزرگ دوره بهره وری بالا فیلتر فیلتر با کارایی فوق العاده بالا، و غیره

اصول کلی انتخاب
1، واردات و صادرات به اندازه:
در اصل, واردات و صادرات فیلتر اندازه نباید کمتر از واردات مطابق پمپ اندازه به طور کلی متناسب با قطر لوله وارد شده باشد.
2، فشار اسمی:
با توجه به امکان بالاترین فشار خط فیلتر فیلتر فشار امتیاز تعیین.
3 شماره مش سوراخ:
توجه اصلی به رهگیری اندازه ذرات ناخالصی بر اساس متوسط روند فن آوری مورد نیاز. انواع مش سیم می توانید اندازه ذرات جدول بررسی زیر andquot رهگیری; مش specificationsandquot;.
4 مواد فیلتر:
برای خدمات مختلف شرایط می تواند به انتخاب چدن و فولاد کربن، آلیاژ فولاد و یا فولاد ضد زنگ فیلتر کم در نظر انتخاب مواد و ارتباط عمومی روند لوله کشی مواد فیلتر کردن همان،.
5 فیلتر مقاومت زیان محاسبه
فیلتر های آب در محاسبات عمومی تحت سرعت جریان دارای افت فشار 0.52 ~ 1.2 kpa

مشخصات فنی
1، ساختار ساده و منطقی طراحی پوشش مساحت منطقه کوچک, نصب, جداسازی قطعات ساده است.
2، تمیز کردن هم کوتاه, کوچک تحت فشار ریزش کمتر مصرف آب;
3، دقت بالا مناسب برای انواع فیلتر آب فیلتر
4 سیستم هوشمند کنترل از راه دور کنترل را تحقق می بخشند;
5 تنظیم موتور با دستگاه حفاظت، امن و قابل اعتماد بیش از حد;
6 در تمیز کردن فاضلاب بدون وقفه آب تامین می;
7، عمر تجهیزات است طولانی، بدون نیاز به تعویض.

SUJING شما با کارخانه مستقیم قیمت آلومینیوم قاب پربازده ذرات فیلتر هوا در حال حاضر، است که یکی از تولید کنندگان پیشرو در جهان و تامین کنندگان تجهیزات، مختلف در چین را تامین می. ما نیز با کسب و کار سفارشی به منظور پاسخگویی به نیاز های خود را رسیدگی کند. باید شما نیاز به فریم آلومینیوم با راندمان بالا فیلتر ذرات هوا، تماس با ما.

 

 

  • جزئیات محصول

مینی بانک چین و شکن Vهپافیلتر هوا
مقدمه
فیلتر هوای پنجم-بانک می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان فیلتر هوای نهایی در تمیز کردن سیستم تصفیه. نفوذ پذیری خوب، گرد و غبار نگه داشتن مقدار است بزرگ، پایدار عملکرد، و غیره.
مواد
قاب: پلاستیک، ورق گالوانیزه.
مواد فیلتر: کاغذ فیلتر پلی پروپیلن، فیبر شیشه ای کاغذ صافی.
جدا کننده: چسب داغ ذوب
درزگیر: پلی یورتان.
ویژگی
1-حق بیمه الیاف پلی استر و یا کاغذ شیشه ای فوق العاده زیبا.
2. پلی پروپیلن قاب پلاستیکی، آلودگی گاز غیر سمی که سوخته.
3-بزرگ منطقه فیلتر کم مقاومت و عمر طولانی.
نرم افزار
1. برای حجم هوا بزرگ تجهیزات برای تمیز کردن. 
2 برای تهویه مطبوع واحدهای تصفیه ترمینال استفاده می شود.
مشخصات استاندارد

Model ابعاد خارجی(mm) تاریخ جریان هوا(m3/h) مقاومت اولیه(Pa) بهره وری(%) رسانه های فیلتر
(عدد)
XN-GXX-16J 305 × 610 × 295 1600 ≤250 یا ≤150(HV) ≥99.99 4
XN-GXX-32J 610 × 610 × 295 3200 ≤250 یا ≤150(HV) ≥99.99 4
XN-GXX-20J 305 × 610 × 295 2000 ≤250 یا ≤150(HV) ≥99.99 5
XN-GXX-40J 610 × 610 × 295 4000 ≤250 یا ≤150(HV) ≥99.99 5

با توجه به نیاز کاربر به سفارشی مشخصات مختلف و انواع فیلتر

 

تصاویر دقیق
 

 

بیشتر
 

 

خط تولید

 

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *